System informatyczny transport

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w sensu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest przerabiany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova odpowiada na dużo potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczeń z lekkiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to akcja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Stan realizacji działania zapewne istnieć w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w sztuki i osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona właściwością klienta wraz z możliwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest zbierana w organizacji opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Optymalne wyjście dla młodych i małych firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest wykonywana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest przekonany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ubrana w 2002 roku i dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które daje, że Partnerzy i Klienci osiągają najwyższą umiejętność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Marka jest zaangażowana społecznie i wzmacnia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".